Vevői minőségügyi mérnök – Mór [Hungary]

Feladatok

  • Vevővel történő teljes körű műszaki és minőségügyi kapcsolattartás
  • Gyártási folyamatok felügyelete, műszaki és minőségügyi támogatása
  • Termékgyártáshoz szükséges műszaki és minőségügyi dokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • Közreműködés APP/PPAP folyamatokban
  • Vevőtől érkező műszaki jellegű információk fogadása, elemzése, megválaszolása szükség esetén a társszervezetek bevonásával
  • Vevői reklamációk, hibajelzések fogadása, elemzése, megválaszolása
  • Vevői elégedettség mérése, elemzése, növelése
  • Ajánlatadásnál kompetenciák vizsgálata, költségkalkulációhoz előzetes technológiai paraméterek meghatározása
  • A terület költség hatékonyság-növelő és minőség javító tevékenységének irányítása, a műszaki feltételek megteremtésének kezdeményezése
  • A terület fejlesztésével kapcsolatos tevékenységek racionális és hatékony támogatása
  • A gyártási folyamatot jellemző mutató számok képzése, elemzése

Elvárás

  • Felsőfokú műszaki vagy minőségügyi végzettség
  • 2 év autóiparban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete
  • Képesség önálló vevőnél történő tárgyalásra, hibakivizsgálásra
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező magyar vállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget
  • Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!

Kapcsolat

Amennyiben szeretnél többet megtudni rólunk
látogass el a weboldalunkra
kövesd Facebook karrier oldalunkat

Munka kategória: Szellemi munka
Munka típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Mór

Posting Komentar

Lebih baru Lebih lama

Sponsored Ads

نموذج الاتصال